Кумкват (Fortunella japonica) (1 саджанець) опис, характеристики, відгуки

Ціна
210.00 грн.
Распродано

Артикул: 6436

Відправка посилок з насінням на протязі  2-х-3-х днів

Відправка посилок з цибулинами та рослинами: навесні у квітні-травні, восени – у вересні-жовтні

Перед відправкою посилки очікайте дзвінок менеджера.

Доставка Укрпоштою або Новою поштою.

За доставку посилки сплачує отримувач

Оплата за доставку здійснюється у відділенні зв’язку

Оплата за товар при отриманні у відділенні зв’язку або на карту Приватбанку

Спосіб оплати можно уточнити під час дзвінка менеджера перед відправкою посилки

Флорасад гарантує відповідність сортів і якість посадкового матеріалу. Якщо щось піде не так - повернемо гроші. Детальніше про умови гарантії читайте тут.

Арт. 6436 Кумкват (Fortunella japonica)

Вік саджанця однорічний

Розмір посадкового матеріалу 10-15см

Упаковка контейнер Р9

Виробник Hoogenraad (Нідерланди)

Кумкват золотий апельсин - це назви одного й того ж вічнозеленого цитрусового деревця - найменшого представника сімейства цитрусових і за розмірами плода, і за розміром крони. Кумкват не тільки смачний, але і дуже корисний. Ефірні масла, що містяться в кумкваті, мають сильну бактерицидну дію. Протягом тисячоліть китайці використовували кумкват для лікування різних грибкових інфекцій. Зовсім недавно цей факт був підтверджений і обгрунтований науково: виявляється, м'якоть цього фрукта містить велику кількість Фурокумаріну, який має високу протигрибкову активність.

Кумкват декоративний протягом року. У час цвітіння кумкват покривається безліччю невеликих молочно-білих дуже ароматних квітів, а під час плодоношення - деревце суцільно покрито невеликими яскраво-помаранчевими плодами. Плоди кумквата нагадують мініатюрні овальні апельсини від 3 до 5 см в довжину і до 4 см в діаметрі.

Висота рослини і період вегетації.

Дерево кумквата відрізняється мініатюрною і компактною дрібнолистовою кроною, добре кущиться, рясно плодоносить, цей вид цитрусових часто використовується для створення бонсаї. У кімнатних умовах деревце кумквата зростає досить повільно і виростає не більше 1,5 м у висоту.

Як і у більшості цитрусових в кімнатних умовах у кумквата період вегетації або зростання в залежності від умов утримання може наступити з середини березня до середини травня і триває 5-7 тижнів. Другий, але більш короткий період зростання у молодих рослин може початися в кінці серпня - вересні. Дорослі рослини часто обмежуються одним весняним приростом, який в середньому становить до 10 см. Цвіте кумкват зазвичай в кінці весни або влітку, іноді цвітіння через пару тижнів повторюється. Плоди дозрівають, як правило, взимку.

Освітлення і температура.

У літню пору деревце кумквата треба тримати при розсіяному сонячному освітленні або легкому затіненні. Взимку, навпаки, слід створювати умови для максимального природного освітлення. Дуже добре реагує і на регулярне штучне досвічування взимку в темний час доби. Влітку рослина непогано почуває себе на відкритому повітрі в саду або на лоджії. Але її слід оберігати від надмірно високих або надмірно низьких температур в денний і нічний час. В період закладки бутонів і цвітіння кумквата оптимальна температура грунту і повітря становить 15-18 градусів.

Полив повинен бути регулярним, але не надмірним. Знову ж таки, це залежить від віку і розміру крони, навколишньої температури і, відповідно, від інтенсивності випаровування вологи рослиною, від розміру і матеріалу горщика і від місця його розташування по відношенню до сонця і т.д. Основні рекомендації такі - при досить низьких і помірних температурах полив повинен бути відносно рідкісним, один раз в декілька днів, а при температурах вище + 22-23 ° C поливати рослини слід частіше, паралельно зі збільшенням температури повітря і обернено пропорційно величині горщика.

У холодну пору року слід хоча б іноді контролювати температуру на підвіконні, оскільки часто вона може істотно відрізнятися від температури в кімнаті і від великого перепаду цих величин у кумквата (та й у багатьох інших рослин) можуть жовтіти і опадати листя. Для поливу треба використовувати відстояну воду кімнатної температури.

Підживлення і пересадка.

Кількість і строки внесення добрив, співвідношення вмісту основних елементів - азоту, фосфору і калію залежать від розміру контейнера, від складу грунту, від віку і стану рослини, а найголовніше - від пори року. Початківцю квітникарю в цій ситуації простіше користуватися так званими добривами-паличками пролонгованої дії. У період спокою (з середини жовтня по лютий) рослини поливають дуже помірно і не підживлюють. З березня по кінець вересня кумкват підгодовують 2-3 рази на місяць, навесні і в першій половині літа частіше, трохи збільшуючи вміст азоту, в кінці вегетації - рідше, знижуючи при цьому процентний вміст азоту.

Молоді рослини пересаджують (перевалюють) частіше, у міру необхідності, коли розмір горщика починає помітно поступатися розміром крони. Дорослі і особливо плодоносні рослини пересаджують в кінці періоду спокою, тобто в кінці лютого – на початку березня і не частіше, ніж через 2-3 роки. Як дренаж можна використовувати промитий керамзит або гравій. Останній більш важкий, що надає горщикам з рослиною велику стійкість від перекидання. Верхній шар грунту при цьому теж намагаються замінити. Пересаджене деревце досить рясно поливають і на тижні дві поміщають в помірно тепле місце, але подалі від прямого сонця та інших джерел тепла. Незайвим в цей період буде і періодичне обприскування крони деревця теплою водою.

Освітлення.

Більшість рослин, і особливо цитрусові, не люблять різких поворотів по відношенню до сонця. Тому для формування рівномірної крони рослини треба повертати їх поступово, приблизно на 10 градусів кожні 10-11 днів. Найпростіші розрахунки показують, що за рік ваша рослина зробить один оборот навколо своєї осі. При пересадці теж слід стежити за розташуванням крони пересаджуваної рослини по відношенню до звичного для нього джерела денного освітлення. Недотримання цього правила може призвести до різкого опадання більшої частини листя рослини. Решта рекомендацій традиційні - розсіяне денне світло в літні і ясні зимові дні і помірне досвічування лампами денного світла ранньою весною і в осінньо-зимовий період.

Флорасад пропонує купити саджанці кумкват, які ми отримуємо з Голландії. Вони здорові, відповідають стандартам і готові до подальшої вегетації.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре