Каталог насіння сезон 2025-2026 в інтернет магазині насіння та рослин. Сторінка №28
Арт.91-881 Виробник Sakata, Японія. Однорічна декоративна рослина висотою 20-30 см. Серія виведена спеціально для висадки в грунт. Дуже добре підходить для клумб, килимових посадок і бордюрів на тінистих ділянках, а також гарно виглядає в поєднанні з іншими рослинами в кашпо і контейнерах.
..
Арт.91-882 Виробник Sakata, Японія. Однорічна декоративна рослина висотою 20-30 см. Серія виведена спеціально для висадки в грунт. Дуже добре підходить для клумб, килимових посадок і бордюрів на тінистих ділянках, а також гарно виглядає в поєднанні з іншими рослинами в кашпо і контейнерах.
..
Арт.91-883 Виробник Sakata, Японія. Однорічна декоративна рослина висотою 20-30 см. Серія виведена спеціально для висадки в грунт. Дуже добре підходить для клумб, килимових посадок і бордюрів на тінистих ділянках, а також гарно виглядає в поєднанні з іншими рослинами в кашпо і контейнерах.
..
Арт.91-885 Виробник Sakata, Японія. Однорічна декоративна рослина висотою 20-30 см. Серія виведена спеціально для висадки в грунт. Дуже добре підходить для клумб, килимових посадок і бордюрів на тінистих ділянках, а також гарно виглядає в поєднанні з іншими рослинами в кашпо і контейнерах.
..
Арт.65423 Виробник Seed Era ( Україна) Рослина холодостійка, світлолюбна, посухостійка, віддає перевагу ґрунтам з високим вмістом вапна. Гарно поєднується в групових посадках, міксбордерах з чорнобривцями, ешольцією, годецією та іншими крупно квітковими рослинами. Основне призначення – зріз. Широко використовують для аранжування та декорування букетів.
..
Арт.30-165 Виробник Hem Zaden ( Голандія) Профнасіння. Ефектна багаторічна рослина. Квітки махрові, білого кольору, зібрані в волотисті зонтикові суцвіття. Для літніх букетів і зимових композицій.
..
Арт.20-481 Виробник Геліос ( Україна) Однорічна рослина висотою біля 40 см з дрібними багаточисельними квітками. Цвіте рясно, використовується для аранжування букетів. Гіпсофіла холодостійка, світлолюбна, невимоглива до умов, але любить родючі вапняні ґрунти. Цвіте через 40-50 днів після появи сходів.
..
Арт.20-482 Виробник Геліос ( Україна) Однорічна рослина висотою біля 40 см з дрібними багаточисельними квітками. Цвіте рясно, використовується для аранжування букетів. Гіпсофіла холодостійка, світлолюбна, невимоглива до умов, але любить родючі вапняні ґрунти. Цвіте через 40-50 днів після появи сходів.
..
Арт.20-486 Виробник Геліос ( Україна) Однорічна рослина висотою біля 40 см з дрібними багаточисельними квітками. Цвіте рясно, використовується для аранжування букетів. Гіпсофіла холодостійка, світлолюбна, невимоглива до умов, але любить родючі вапняні ґрунти. Цвіте через 40-50 днів після появи сходів.
..
Арт.20-417 Виробник Геліос ( Україна). Однорічник. Молоде листя гірчиці салатної вживають у свіжому вигляді для приготування салатів і як гарнір до м'ясних і рибних страв, у вареному вигляді, а також солять і консервують. Гірчиця листова - однорічна холодостійка скоростигла рослина. Протягом місяця вона розвиває велику розетку великих листя, оригінальних за забарвленням. Квіти дрібні, ж..
Арт.30168 Виробник Hem Zaden, Нідерланди. Гірчиця Ред Гігант — однорічна хрестоцвітна рослина заввишки 20-50 см з красивим листям пурпурного відтінку. Наприкінці червня – липні розпускаються гроновидні суцвіття жовтого кольору. Плоди – зерна темного кольору, зібрані в стручках. В садах вирощується через яскравий гострий смак соковитого листя, а також цінні зерна, які викорис..
Арт.30380 Виробник Hem Zaden ( Нідерланди). Багаторічна трав'яниста рослина з сімейства губоцвітих. Трава з приємно-ароматним запахом і гіркувато-пряним, злегка камфорним смаком. В лікарських цілях використовують верхівки стебел довжиною до 20 см, зібраних під час цвітіння рослини. Вона містить ефірне масло, олеаноловую і урсоловую кислоти, вітаміни В1, В2 і С. Масло - прозора або ..
Арт.20536 Виробник Геліос ( Україна). Багаторічна лікарська і пряна рослина, висотою до 60см. Пагони прямі, чотиригранні, не розгалужені. Квітки темно-блакитні, рожеві і білі. Декоративний: кожен пагін цвіте близько місяця. Іссоп віддає перевагу добре прогрітим сонцем і освітленим місця. Добре переносить посуху, проте краще росте на досить зволоженому грунті. Не переносить затінення...
Арт. 80-012 Виробник Флорасад ( Україна). Гліцинія (вістерія) Блю мун. Красива багаторічна ліана, що вражає своєю пишністю. У сонячну погоду її лавандово-блакитні, немов ароматний водоспад, грона створюють ефект прохолоди.
..
Арт. 91-901 Виробник Sakata ( Японія). Неперевершена, одна з найбільш ранньоквітучих серій глоксинії, з широким спектром яскравих, оригінальних забарвлень. Кущ компактний, висотою 20- 25 см. Листя невеликого розміру. На дорослій рослині утворюється 10-15 великих квітів. Теплолюбива культура, оптимальна температура вирощування +20-25 ⁰ С, в зимовий період +10-14 ⁰ С. Освітлення яскраве, розс..
Арт. 91-902 Виробник Sakata ( Японія). Неперевершена, одна з найбільш ранньоквітучих серій глоксинії, з широким спектром яскравих, оригінальних забарвлень. Кущ компактний, висотою 20- 25 см. Листя невеликого розміру. На дорослій рослині утворюється 10-15 великих квітів. Теплолюбива культура, оптимальна температура вирощування +20-25 ⁰ С, в зимовий період +10-14 ⁰ С. Освітлення яскраве, розс..
Арт. 91-903 Виробник Sakata ( Японія). Неперевершена, одна з найбільш ранньоквітучих серій глоксинії, з широким спектром яскравих, оригінальних забарвлень. Кущ компактний, висотою 20- 25 см. Листя невеликого розміру. На дорослій рослині утворюється 10-15 великих квітів. Теплолюбива культура, оптимальна температура вирощування +20-25 ⁰ С, в зимовий період +10-14 ⁰ С. Освітлення яскраве, розс..
Арт. 91-904 Виробник Sakata ( Японія). Неперевершена, одна з найбільш ранньоквітучих серій глоксинії, з широким спектром яскравих, оригінальних забарвлень. Кущ компактний, висотою 20- 25 см. Листя невеликого розміру. На дорослій рослині утворюється 10-15 великих квітів. Теплолюбива культура, оптимальна температура вирощування +20-25 ⁰ С, в зимовий період +10-14 ⁰ С. Освітлення яскраве, розс..
Арт. 91-905 Виробник Sakata ( Японія). Неперевершена, одна з найбільш ранньоквітучих серій глоксинії, з широким спектром яскравих, оригінальних забарвлень. Кущ компактний, висотою 20- 25 см. Листя невеликого розміру. На дорослій рослині утворюється 10-15 великих квітів. Теплолюбива культура, оптимальна температура вирощування +20-25 ⁰ С, в зимовий період +10-14 ⁰ С. Освітлення яскраве, розс..
Арт.30166 Виробник Sakata ( Японія). Неперевершена, одна з найбільш ранньоквітучих серій глоксинії, з широким спектром яскравих, оригінальних забарвлень. Кущ компактний, висотою 20- 25 см. Листя невеликого розміру. На дорослій рослині утворюється 10-15 великих квітів. Теплолюбива культура, оптимальна температура вирощування +20-25 ⁰ С, в зимовий період +10-14 ⁰ С. Освітлення яскраве, розсія..
Арт. 91-906 Виробник Sakata ( Японія). Неперевершена, одна з найбільш ранньоквітучих серій глоксинії, з широким спектром яскравих, оригінальних забарвлень. Кущ компактний, висотою 20- 25 см. Листя невеликого розміру. На дорослій рослині утворюється 10-15 великих квітів. Теплолюбива культура, оптимальна температура вирощування +20-25 ⁰ С, в зимовий період +10-14 ⁰ С. Освітлення яскраве, розс..